Selahattin Demirtaş’tan taziye için teşekkür mesajı

HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, babasının taziyesi için dayanışma gösteren tüm kesimlere teşekkür etti.  
Tutuklu Kürt siyasetçi, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, vefat eden babası Tahir Demirtaş’ın taziyesine dair mesaj gönderdi. Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Amed İl Örgütü’ne gönderilen mesajda şu ifadelere yer verildi:
TAZİYE MESAJI
“Merheba değerli arkadaşlar. Hepinizi iyi olduğunu umuyorum. Taziye ve cenaze sürecinde başta Genel Merkezimiz, milletvekillerimiz, il-ilçe yönetimlerimiz olarak gösterdiğiniz dayanışma ve sahiplenme nedeniyle hepinize teşekkür ediyorum.
Bu vesileyle, babamın vefatının ilk dakikalarından itibaren ailemizin yanında olan yurtsever halkımıza, tüm kurumlarımıza, Barış Anneleri başta olmak üzere tüm annelere, taziye ve cenaze süreci yürüten değerli seydalarımıza, organizasyon için yoğun emek harcayan gençlik ve kadın yapılarımıza, yurt içi ve yurt dışında fedakarca çalışma yürüten ve taziyemize yüksek duyarlılık gösteren özgür basın emekçilerine, dualarını esirgemeyen, acımızı paylaşan tüm dostlarımıza, babamızın son yolculuğuna katılamayan kardeşlerim ve bütün ailem adına en derin şükranlarımı sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun. 
Selçuk Hoca’yla birlikte hepinize özlem dolu selam, sevgilerimizi gönderiyoruz.” 

 

/Mezopotamya Ajansı/

İlginizi çekebilir