Özdağ’dan kendisine ‘ajan’ diyen Bahçeli’ye: Türkeş’in kimin ismini ajan olarak verdiğini bütün ülkücüler biliyor

Bahçeli’nin kendisi hakkında ‘istihbarat fosili’ suçlamalarına yanıt veren Ümit Özdağ “Türkeş’in kimin ismini ajan olarak verdiğini bütün ülkücüler biliyor” şeklinde tepki gösterdi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli bugün grup toplantısında öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş cinayeti hakkında ilk kez yaptığı açıklamada “Adına zafer denilen yenilmiş ve casusların şebekesine dönmüş marjinal bir partinin ümitsiz vakası ‘Hepimiz katilin kim olduğunu biliyoruz’ açıklamasıyla savcıların alanına giren bir açıklama yaptı” diyerek Özdağ’a gönderme yaptı.

MHP liderinin bu göndermesine Ümit Özdağ’dan yanıt gecikmedi. Özdağ “Türkeş’in hapishaneden yazmış olduğu el yazısı ile mektupta kimin ismini ajan olarak verdiğini de bütün ülkücüler gayet iyi biliyorlar” dedi.

Zafer Partisi Başkanı Ümit Özdağ’ın açıklamaları şöyle:

“MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bir açıklama yaparak, adına ‘Zafer Partisi denilen casus şebekesine dönmüş marjinal partinin ümitsiz vakası hepimiz katilin kim olduğunu biliyoruz açıklaması yapmış. Bu istihbarat fosiline bildiklerini sormak Türk savcılarının görevi’ demiş.

Allah rahmet eylesin demeyen bir kişinin hezeyanlarına vereceğimi hiçbir cevap yoktur

Bu seviyesiz açıklamaya vereceğimiz Zafer Partisi olarak tek cevap var; Sinan Ateş’in bir komplo ile uyuşturucu tüccarlarına, torbacılara öldürtülmesinden sonra bir başsağlığı mesajı dahi yayınlamayan, ailesine başınız sağ olsun demeyen, arkadaşlarına başınız sağ olsun Allah rahmet eylesin demeyen bir kişinin hezeyanlarına vereceğimi hiçbir cevap yoktur.

Türkeş’in hapishaneden yazmış olduğu el yazısı ile mektupta kimin ismini ajan olarak verdiğini de bütün ülkücüler gayet iyi biliyorlar.

Zafer Partisi, Atatürk çizgisindeki Türk milliyetçilerinin partisidir. AKP gibi Türkiye’yi yıkıma sürükleyen bir partinin payandası değildir. Hiçbir zaman da olmayacaktır. Söz istihbarat servislerinden açılmışken rahmetli Türkeş’in hapishaneden yazmış olduğu el yazısı ile mektupta kimin ismini ajan olarak verdiğini de bütün ülkücüler gayet iyi biliyorlar. Hadi oradan sen de!”

 

/rd/

İlginizi çekebilir