Hakkari’de 2 şüpheli ölüm

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde 32 yaşındaki Z.T. adlı bir kadın evinde, Yüksekova ilçesinde ise M.S.A. adlı bir genç, Adliye binasından atlayarak yaşamına son verdiği iddia edildi. Her iki şüpheli ölüm için de soruşturma başlatıldı.

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden bir kadının yaşamına son verdiği iddia edildi. Çukurca’nın Köprülü köyünde şüpheli bir şekilde meydana gelen olayda 32 yaşındaki bir çocuk annesi Z.T. adlı bir kadının yaşamına son verdiği iddia edildi. Kadından haber alınamaması üzerine evine giden yakınları kadının cansız bedenini buldu. Şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden kadının cenazesi, otopsi yapılmak üzere Hakkari Devlet Hastanesi Adli Tıp Morgu’na kaldırıldı.

Benzer haberler

Süleymaniye’de patlama: Bir kişi yaşamını yitirdi

Kanada’dan “Türkiye’de her an bir terör saldırısı…

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde ise akşam üzeri saat 16.00 sıralarında ifade vermek için Yüksekova Adliyesi’ne giden M.S.A. adlı 26 yaşındaki genç, Savcılık tarafından tutuklama talebi ile mahkemeye sevk edildiğini öğrenmesi üzerine adliyenin 3’ncü katından aşağı atarak intihar ettiği öne sürüldü. Ağır yaralı olarak Yüksekova Devlet Hastanesi’ne kaldırılan M.S.A’nın yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybettiği öğrenildi.

/Mezopotamya Ajansı/

İlginizi çekebilir